|E enjte, Gusht 17, 2017

Cozman harron Tunën por ja me kë vajzë kapet (foto) 

U diskutua e u stërdiskutua ndarja e çiftit Tuna dhe Cozman.

Majde u spekulua se pas ndarjes Tuna ishte shtatëzënë me reperin. Por të gjitha këto ranë poshtë pasi nga disa burime u konfirmua se Tuna ishte shtatëzënë me të dashurin e ri Patris Berisha.

Por derisa Tuna ka vazhduar jetën e saj në anën tjetër edhe Cozman duket se e ka harruar përfundimisht atë.

Në foton që shoku i tij Alberti ka postuar në Snapchat ku shihet të gjitha çifte, Cozman ështëpranë një femre të bukur e cila mendohet se është e dashura e re e tij.

c_1478499578-3624317

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ushqimet e pjekura shumë, ja çfarë dëmesh shkaktojnë

Sipas studimit më të fundit nga “Food Standards Agency” në Britani të Madhe, ushqimet e pjekura shumë ju shkaktojnë kancer....

Close