|E martë, Janar 24, 2017

Cristiano Ronaldo konfirmon se nuk largohet nga Real Madridi 

Cristiano Ronaldo ka konfirmuar se nuk do të largohet nga Real Madridi

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka një lajm të madh për klubin nga Santiago Bernabeu dhe tifozët e saj.

Portugezi ka konfirmuar se nuk do të largohet nga Los Blancos, derisa e përshkruar si “ëndërr” të mbetet në Real Madrid për shumë vite të tjera.

“E kam fituar Ligën e Kampionëve dhe Evropianin, është një periudhë e bukur në karrierën time dhe jetën sportive”, deklaroi Ronaldo për “Gazzetta dello Sport”, përcjell Express.

“Ëndrra ime është të vazhdoj të luaj për Real Madridin dhe dua të mbetem këtu për shumë vite të tjera sepse klubi ka një vend special në zemrën time”, theksoi ish anëtari i Manchester Unitedit.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arrestoi 2 shtetas https://t.co/xGOyMYV2m4 https://t.co/NOTO8ZuI1p
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Prangoset 16 vjeçari qëlloi bashkëmoshatarin me kaçavidë.

Mallakastër - Më datë 22.01.2015 nga Komisariati Policise Mallakster, u bë arrestimi në flagrancë për shtetasin R.Xh , vjec 16, banues në Mallakaster. Arrestimi u krye pasi : Shtetasi R.Xh...

Close