|E premte, Korrik 21, 2017

Çudia/ Breshëri thyen makina e vret bagëti (foto e video) 

Ky është vërtet një rast i qametit nga qielli. Breshëri me madhësinë e një kokrre veze ka vrarë bagëti dhe madje ka shpuar llamarinat e makinave, pa llogaritur xhamat e tyre.

Dëshmitarët okularë tregojnë se skena ka qenë apokaliptike dhe se fuqia me të cilën breshëri godiste tokën ishte sikur të qëlloje me gurë.

Qindra bagëti ngordhën nga ky breshër ndërsa u plagosën disa njerëz. Por fatmirësisht breshëri gjigand ka qenë i rrallë dhe ka vazhduar vetëm për disa minuta.

Për më shumë shihni fotot dhe videon:

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Bleona u ofron adoleshentëve të "X Factor" lakuriqsinë .

Bleona bëri debutimin e saj si anëtarja më e re e jurisë së X Factor dhe ashtu siç pritej, veshja...

Close