|E hënë, Nëntor 20, 2017

Çudia/ Breshëri thyen makina e vret bagëti (foto e video) 

Ky është vërtet një rast i qametit nga qielli. Breshëri me madhësinë e një kokrre veze ka vrarë bagëti dhe madje ka shpuar llamarinat e makinave, pa llogaritur xhamat e tyre.

Dëshmitarët okularë tregojnë se skena ka qenë apokaliptike dhe se fuqia me të cilën breshëri godiste tokën ishte sikur të qëlloje me gurë.

Qindra bagëti ngordhën nga ky breshër ndërsa u plagosën disa njerëz. Por fatmirësisht breshëri gjigand ka qenë i rrallë dhe ka vazhduar vetëm për disa minuta.

Për më shumë shihni fotot dhe videon:

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
DASHURIA E RAMËS PËR DEMOKRATËT

Nga ARMAND SHKULLAKU - Sjellja e Ramës në këtë fushatë nuk është thjesht një tundim për të qenë në qendër...

Close