|E hënë, Janar 23, 2017

Çudia – Qyteti ku qiraja paguhet me seks dhe brekë të përdorura 

Në të gjithë botën, rritja e çmimit të qirave po favorizon kërkesa në limitet e lejuara nga ligji.

Lajmet e fundit që vijnë nga kryeqyteti anglez Londra, tregojnë se në vend të parasë, qiraja po paguhet me të brendshme.

Tingëllon e pabesueshme, por është e vërtetë, të paktën siç raporton portali “Quartz”, duke pasqyruar publikimet në blobun “Londonist”, ku thuhet se në vend të pagesës mujore për qiranë kërkohen brekë të përdorura, duke specifikuar se më tej nuk do të kërkohen kurrë marrëdhënie seksuale.

Ndërsa në të tjera lajmërime, nuk kërkohen të brendshme të përdorura, por favore seksuale në këmbim të mirëpritjes.

Një rast konkret është lajmërimi i një personi me pseudonimin “Daddy”, i cili kërkon një vajzë mbi 18-vjeç, dhe ka dëshirë të braktisë banesën e prindërve për të jetuar me një “njeri të pjekur”, transmeton syri.

Ndërsa, në lajmërime të tjera, kërkohet marrëdhënie “nënshtrimi”, pra një skllave në shtëpi.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ditën police dhe natën modele https://t.co/mIChDx8fzR via @wwwalb365com
503 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ndryshon ngjyrë lumi Gjanicë

Fier - Lumi Gjanicë ka ndryshuar ngjyrë  paraditen e sotme, ajo ka qënë e cuditëshme pasi ngjyra e sajë ka qënë në ngjyrë gurkali në blu. Kjo ka qënw një...

Close