|E premte, Qershor 23, 2017

Çukaj dhe Bogdanaj – Politika e re, ide te reja, larg nga “xhaketat” e vjetra (fotot) 

Fier – Shembulli i pare vjen nga Fieri, shembulli i miqesise, “dashurise”, i rinise qe edhe pse aderojne ne forca te ndryshme politike, jan shok si dikur kur studionin ne nje klase, ne nje shkolle.

Olsi Çukaj kandidon per deputet nga PD i pesti ne liste. Klajdi Bogdanaj kandidon per deputet nga LSI, i pesti ne liste. Cfare kocidence e bukur. Dy shoke klase, dy mallakastriote, kandidojne te dy per deputet, te dy te peste ne listat perkatese, por nga dy foca te ndryshme politike.

Ata u takuan rastesishte sot ne veranden e nje hoteli ne qender te qytetit, pasi u takuan, u perqafuan i uruan njeri – tjetrit fitore. Kjo eshte politika e re, nga njerez te rinj me ide te reja, per nje Shqiperi te re.

Bravo djem

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja të mirat e konsumit të kajsisë

Fruta e freskët ka vlera të mira ushqimore Përveç përdorimit në kuzhinë për përgatitjen e ëmbëlsirave të ndryshme, kajsia renditet...

Close