|E hënë, Korrik 24, 2017

Cyrus bën selfie ‘topless’. 

cyrus-b-euml-n-selfie-lsquo-topless-rsquo-foto_hd      Miley Cyrus duket se e ka bërë shprehi të qëndrojë zhveshur gjithë kohën dhe të sjellë fotografi të trupit të saj për fansat.

Këngëtarja edhe një herë ka realizuar disa selfie topless të cilat nuk ka nguruar t’i postojë në rrjetin social Instagram. Ajo ka bërë këtë selfie topless derisa përgatitej të bëjë dush.

Pas daljes nga dushi Miley ka bërë edhe një tjetër foto me bikini derisa qëndronte shtrirë në shtrat, të cilën sërish e ka postuar në rrjetet sociale.Kjo nuk është edhe aq befasuese këto ditë, dhe në fakt befasuese do të ishte po ta shihnim atë të veshur.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ishujt grekë të nominuar për Çmimin Nobel të Paqes

Ishujt grekë të cilët kanë dhënë një kontribut të madh në pritjen dhe shpëtimin e emigrantëve që bënin udhëtimin e...

Close