|E hënë, Nëntor 20, 2017

Cyrus bën selfie ‘topless’. 

cyrus-b-euml-n-selfie-lsquo-topless-rsquo-foto_hd      Miley Cyrus duket se e ka bërë shprehi të qëndrojë zhveshur gjithë kohën dhe të sjellë fotografi të trupit të saj për fansat.

Këngëtarja edhe një herë ka realizuar disa selfie topless të cilat nuk ka nguruar t’i postojë në rrjetin social Instagram. Ajo ka bërë këtë selfie topless derisa përgatitej të bëjë dush.

Pas daljes nga dushi Miley ka bërë edhe një tjetër foto me bikini derisa qëndronte shtrirë në shtrat, të cilën sërish e ka postuar në rrjetet sociale.Kjo nuk është edhe aq befasuese këto ditë, dhe në fakt befasuese do të ishte po ta shihnim atë të veshur.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Çfarë është sindroma e Stokholmit ?

Sindroma e Stokholmit është një gjendje psikologjike që përfshin lidhjen dhe ndjenjat pozitive të viktimës kundrej rrëmbyesit. Në gusht të...

Close