|E diel, Shkurt 25, 2018

Dafina dhe Ledri, skena "hot" gjatë performancës. 

Images.ashx       Tiranë – Kanë qenë padyshim në qendër të vëmendjes këtë fundjavë, ku dy prej këngëtarëve më të preferuar të momentit kanë performuar në një nga klubet e kryeqytetit. Pas ndarjes së tyre, dy këngëtarët nuk pranuan të flisnin mbi raportin e përfunduar, por rikthimi i tyre në skenë bëri që të gjithë të flisnin për performancën që Dafi dhe Ledri bënë në Tiranë. Nuk kanë konfirmuar akoma se kanë rinisur lidhjen e tyre, por nga pozat duket se çifti ka diçka më shumë sesa kolegë të mirë. Ledri dhe Dafina kanë dhuruar për publikun disa skena vërtet ‘hot’, duke entuziazmuar kështu të pranishmit. Ledri është treguar shumë i dashur me Dafinën duke e përqafuar dhe përkëdhelur atë përgjatë gjithë kohës që interpretonin këngën e tyre.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet personi në kërkim

Fier - Ndalohet shtetasi i shpallur...

Close