|E martë, Qershor 27, 2017

Dafina dhe Ledri, skena "hot" gjatë performancës. 

Images.ashx       Tiranë – Kanë qenë padyshim në qendër të vëmendjes këtë fundjavë, ku dy prej këngëtarëve më të preferuar të momentit kanë performuar në një nga klubet e kryeqytetit. Pas ndarjes së tyre, dy këngëtarët nuk pranuan të flisnin mbi raportin e përfunduar, por rikthimi i tyre në skenë bëri që të gjithë të flisnin për performancën që Dafi dhe Ledri bënë në Tiranë. Nuk kanë konfirmuar akoma se kanë rinisur lidhjen e tyre, por nga pozat duket se çifti ka diçka më shumë sesa kolegë të mirë. Ledri dhe Dafina kanë dhuruar për publikun disa skena vërtet ‘hot’, duke entuziazmuar kështu të pranishmit. Ledri është treguar shumë i dashur me Dafinën duke e përqafuar dhe përkëdhelur atë përgjatë gjithë kohës që interpretonin këngën e tyre.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Prangosen 3 persona , 4 të tjer në hetim të lirë.

Fier - Më datë 13.11.2014, ora 14.30,  nga Komisariati Policisë Fier, u bë ndalimi  për shtetasin në kërkim Mikel Kadri...

Close