|E premte, Qershor 23, 2017

Dafina dhe Ledri, skena “hot” gjatë performancës. 

Images.ashx       Tiranë – Kanë qenë padyshim në qendër të vëmendjes këtë fundjavë, ku dy prej këngëtarëve më të preferuar të momentit kanë performuar në një nga klubet e kryeqytetit. Pas ndarjes së tyre, dy këngëtarët nuk pranuan të flisnin mbi raportin e përfunduar, por rikthimi i tyre në skenë bëri që të gjithë të flisnin për performancën që Dafi dhe Ledri bënë në Tiranë. Nuk kanë konfirmuar akoma se kanë rinisur lidhjen e tyre, por nga pozat duket se çifti ka diçka më shumë sesa kolegë të mirë. Ledri dhe Dafina kanë dhuruar për publikun disa skena vërtet ‘hot’, duke entuziazmuar kështu të pranishmit. Ledri është treguar shumë i dashur me Dafinën duke e përqafuar dhe përkëdhelur atë përgjatë gjithë kohës që interpretonin këngën e tyre.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet kryebashkiaku i Pustecit

Maqedoni - Autoritetet maqedonase kanë vënë në pranga Kryetarin e Bashkisë së Pustecit, Edmond Themelko pasi mbi të rëndon akuza...

Close