|E diel, Qershor 25, 2017

Dafina Zeqiri nudo, gati albumi i trete. 

130645    Një Dafinë tërësisht nudo. Duket se këtë herë këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur tërësiht nudo për mediat kosovare. Në disa foto bardh e zi Dafi ka treguar hiret dhe linjat e saj të kuruara. Këngëtarja është një nga emrat më të pëlqyer të momentit në muzikën e lehtë shqiptare. Përveç këtyre fotove seksi Dafina është shprehur gjithashtu se së shpejti do të publikojë albumin e saj të tre130641të.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja gruaja që ka fjetur me 400 burra (foto e video)

Janey Farrell pranon se ka një problem serioz. Asaj i pëlqen të shpenzojë shuma të majme të hollave dhe ky...

Close