|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Daisy Lea tërbonë rrjetet sociale me fotot e saj (fotot) 

Daisy Lea është njëra ndër vajzat bukuroshe e cila po ‘çmend’ rrjetet sociale me imazhet të cilat i publikon aty. Së fundi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke bërë fotosesion për një fotograf.

Daisy Lea në foto shihet e veshur me të brendshme dhe atë vetëm poshtë, ndërsa lartë është tërësisht e zhveshur, vetëm se gjoksin e mbulon me “zemra”.

E kthyer me të pasme, bukuroshja fotografisë ia shtoi mbishkrimin “shtypni mrekullira”.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
A funksionon si parti demokratike PS?!

Tiranë - Në këtë periudhë të zhvillimit të vendit, ku shpallja e reformave dhe propaganda i zënë shpesh rrugën njëra-tjetrës,...

Close