|E premte, Dhjetor 15, 2017

Dalin pamjet e para të tragetit të djegur Norman Atlantic . 

1598321Publikohen fotot dhe videoja e parë e garazhit të tragetit që u dogj disa javë më parë Norman Atlantic.

Pas disa ditësh do të dorëzohet për inspektorët në përpjekje për të kuptuar se çfarë shkoi keq atë natë të 28 dhjetor.

Deri tani studimi tregon se zjarri ka filluar në kuvertën e 3 dhe 4 dhe me drejtim lart, në  kuvertat 1 dhe 2 u gjetën të paprekura.

Megjithatë, ajo është jashtëzakonisht e vështirë për të zbuluar shkakun, si çdo gjë ishte shkatërruar nga zjarri dhe të gjitha që është lënë janë grumbujt e rrënojave dhe makinave skelete.

 

image
video platformvideo managementvideo solutionsvideo player
alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
PD: Kushërinjtë e Tahirit, Habilajt, miq të shefit të kufirit në Dhërmi

Tiranë - Partia Demokratike këmbëngul në kërkesën...

Close