|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Danilo tatuazh me trofetë e fituara me Realin 

Danilo ka bërë tatuazh trofetë e fituara me Real Madridin.

Një fotografi e shkrepur gjatë nxemjes së Manchester City zbulon se një prej lojtarëve të skuadrës së Pep Guardiolës ka një tatuazh me trofetë e fituara me Real Madridin.

Bëhet fjalë për mbrojtësin brazilian Danilo, i cili ka të vizatuar në këmbë Kupën e Evropës dhe poshtë saj 2016 dhe 2017, vitet kur ka fituar këtë trofe me “Los Blancos”, ku shkruan histori.

Edhe pse ka qenë shumë i kritikuar në periudhën e tij me Realin, Danilo fitoi shumë trofe: dy Champions, një kampionat, një Superkupë Europe dhe një Botëror Klubesh.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vetëvendosje injoron Shpend Ahmetin

Kosovë - Lëvizja Vetëvendosje nuk...

Close