|E shtunë, Janar 20, 2018

DAR njofton, data 16 dhjetor pushim 

Nisur nga një njoftim i bërë sot në media, se nesër do te ketë mësim, SQAROJ, se në shkollat e DAR Fier dita e shtunë 16 dhjetor 2017 do të jetë PUSHIM, siç është parashikuar në aktet ligjore të shtetit shqiptar.
Zëvendësimi i orëve mësimore të pa zhvilluara për shkak të moszhvillimit të mësimit në ditët e përmbytjeve, do të bëhet, duke zhvilluar çdo ditë një orë mësimi shtesë. Ky proces do të vazhdoj për disa javë mësimore dhe do të monitorohet nga drejtoritë e shkollave me orar të veçantë. Ky plan veprimi fillon në dt. 18 dhjetor 2017 dhe përfundon gjatë muajit janar 2018.
DAR FIER

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“Çmendet” Mariah Carey, i vë flakën fustanit 250 mijë dollarësh të martesës

Mariah Carey raportohet se ka...

Close