|E martë, Nëntor 21, 2017

E dashura serbe e Noizy-t nxjerr zogun 

Modelja serbe Jenna Jenovich është vënë në qëndër të vemendjes nga ana e mediave shqiptare.

Së fundmi ajo është bërë pjese e videoklipit të ri të Noizy-t.

Kënga më e re titullohet “A të kujtohet” e Noizy-t.

Edhe pse në media u përfol për një lidhje mes tij dhe modeles bukuroshe, ende nuk ka një reagim nga reperi nëse ka diçka më shumë me modelen apo jo.

Ne ju sjellim disa fotografi të saj ku ajo duket shumë seksi.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Nishani- Jagland: Po punojmë për një reformë në drejtësi të vërtetë dhe të pavarur

Strasburg - Presidenti Bujar Nishani ka zhvilluar një takim me Sekretarin e Përgjithshëm të Këshillit të Evropës, Thorbjørn Jagland, ku diskutoi...

Close