|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Dasma kosovare me makina super luksoze (foto e video) 

Sezoni i verës që lamë pas ishte njëri prej sezoneve në të cilat dasmat kosovare nuk patën të ndalur dhe për dallim nga e kaluara kur dasmorët bënin një rrugë të gjatë deri tek familja e nuses tani është më ndryshe.

Familja nga Malisheva këtë verë morën nusen me disa makina tejet luksoze të cilat lanë gojëhapur të gjithë ata që i panë tek sa kalonin rrugën

Në videon që shihni më poshtë shihni se si dasmorët nga Malisheva me makinat super të shtrenjta morën nusen, kjo video është e siguruar pikërisht nga Xati Production, të cilët edhe bënë xhirimin në terësi të kësaj dasme.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Studimi për një mbishkrim të rrallë të zbuluar në Bylys.

Nje deshmi e jashtezakonshme per kolonine e Bylysit ne epoken perandorake Elisabeth Deniaux, François Quantin&Bashkim Vrekaj˟ Bylysi, nje nga tre...

Close