|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

David de Gea – Nuk e dia që paska kaq shumë tifozë të Realit e Barçës ktu në Shqipëri 

David de Gea ka gjetur kohë që të argëtohet paksa në konferencën për media para ndeshjes me Shqipërinë

Gardiani i ‘La Rojas’, David de Gea, në konferencën për media në ‘Loro Boriçi’ para ndeshjes me Shqipërinë, tha se ka mbetur i habitur me numrin e madh të tifozëve për dy gjigantët spanjoll, i cili shtoi duke buzëqeshur se më shumë duhet të ishin me Unitedin, përcjell Gazeta Express.

“Nuk e dija që në Shqipëri ka kaq shumë tifozë të Real Madridit e Barcelonës, por mendoj se duhet të ketë më shumë të Manchester Unitedit”, tha De Gea, ku më pas të gjithë filluan të qeshin në konferencën për media para ndeshjes Shqipëri – Spanjë që do të luhet të dielën në ‘Loro Boriçi

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Duket shtëpi e rrënuar, por shikoni brenda (fotot)

Kjo shtëpi është ndërtuar në vitin 1680 dhe ndodhet në brigjet e Cornwall-it në Britaninë e Madhe. Në shikim të parë ajo duket si një shtëpi e vogël, pak si...

Close