|E diel, Janar 22, 2017

Del akt ekspertiza , Selvi Yzeiri mos e ka përdorur vajzën për prostituë? 

Fier – Dalja e rezultatit të akt ekspertizës së 12 vjecares E Yzeiraj e cila akuzoi mamanë dhe njerkun për mardhënie seksuale me të mitur në bashkëpunim bëri që gjykata e shkallës së parë e Fierit të marrë masën e sigurisë arrest me burg si për 40 vjeçaren Selvi Yzeirin, mamanë e 12 vjecares ashtu edhe për njerkun e saj (bashkëjetuesi I mamasë ) 52 vjeçar Ilmi Hoxha.

Burime zyrtare nga policia Fier pohuan për se është kryer vetëm një akt ekspertizë. Pas denancimit që kreu në polici 12 vjecarja me dajon e sajë vajza u dërgua tek mjeku ligjor për aktekspettizë. Rezultati I akt ekspertizës nxori se 12 vjecarja ishte e defluruar  dhe kishte kryer mardhënie seksuale disa kohë më parë.

Nga ana tjetër edhe prokuroria e Fierit zyrtarishtë ka pohuar  se është kryer vetëm një akt ekspertizë  nga e cila ka rezultuar se 12 vjecarja ka qënë e defloruar dhe për herë të fundit kishte kryer mardhënie seksuale 15 ditë para denancimit

Mjeku ligjor ka pohuar se nuk mund të jap informacion për një cështje që është në hetim, por pohon që vetëm ka dalë akt ekspertiza .

Duke ju referuar burimeve të informacionit nga drejtoria e  policisë së qarkut Fier dhe prokurorisë së këtij rrethi mësohet Selvi Yzeiri ka pasur deklarata kontradiktore kur eshte marr ne pyetje, të njëtën gjë ajo ka pohuar para medias kur u mor masa e sigurisë , por edhe njerku Ilmi Hoxha që nuk e ka pranuar akuzën, na le te  dyshojmë e po hetojmë nëse mund të vertetohet se mamaja e saj Selvi Yzeiri mund të ketë përdorur 12 vjecaren për prostitutë e kjo për faktin se 40 vjecarja është ndaluar edhe nga policia për ushtrim prostitucioni ne fillim te ketij viti

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia kufitare kap skaf 8 m të gjat me 2 italianë https://t.co/fzO4nfhDjr https://t.co/6XwK8GWdAo
501 people follow ALB365
Twitter Pic dessie_m Twitter Pic kencaill Twitter Pic davejone Twitter Pic kathryn_ Twitter Pic MJohnson Twitter Pic VirtuaIM Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kledi_g Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom Twitter Pic MurrayNe Twitter Pic UomoSupe Twitter Pic ardit_gj Twitter Pic misini_b Twitter Pic koinosap Twitter Pic Sokol905 Twitter Pic idamyrta Twitter Pic Hoxhalli Twitter Pic PetritCe
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Portierit i vdes mamaja, e surprizojnë tifozët kundërshtarë (video)

Futbolli është sporti më i bukur edhe për emocionet që të falë edhe përtej asaj që ndodh në fushë. Gjatë ndeshjes mes Go Ahead Eagles dhe Nac Breda, është shënuar...

Close