|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Del makina nga rruga vdes 23 vjeçari 

Lushnje – Më datën 01.10.2016 në fshatin Murrizë, Lushnje, mjeti tip “Benz” me targa KV 2248 B ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka gjetur vdekjen shtetasi A.D, 23 vjeç, banues në Kuçovë dhe është plagosur shtetasi me iniciale M.P.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 18 vjeçarit, vodhi lekët e pensioneve.

Sarandë - Një 18 vjeçar është vënë në prangat e policisë, pasi mbrëmjen e djeshme, i maskuar dhe nën kërcënimin e armës, ka grabitur një shumë prej 150 mijë lekësh...

Close