|E shtunë, Shtator 23, 2017

Demi Rose e parezistueshme 

Modelja Demi Rose ka shpërndarë një foto të ‘nxehtë’ në rrjetet sociale.

Ajo ka pozuar me të brendshme dhe duket më seksi se kurrë më parë.

22-vjeçarja ka një fizik të mrekullueshëm, andaj nuk e ka as edhe një arsye të vetme që mos ta shfaqë atë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Juventus ngulmon tek shqiptari Rei Manaj .

Skuadra e Juventusit vazhdon të këmbëngulë për të siguruar shërbimet e Rey Manajt, 18-vjeçarit shqiptar që luan me Cremonesen në...

Close