|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Deputetja Majlinda Bufi shumë e merakosur për votuesit e sajë . 

10408065_1542886722636137_5730982077426455490_nFier – Deputetja e PS-së për qarkun Fier Majlinda Bufi ka ndezur nje debat në rrjetin social facebook në faqen e sajë që ka të bëjë me faturat e nergjisë elektrike ku ndër të tjera ajo po përpiqet të negociojë që banorët e zonave të Roskovecit, Kurjanit, Kumanit, Strumit të mos shkojnë deri në Patos por të zgjidhin problemet në Roskovec. Banorë të këtyre zonave i kanë kthyer këto përgjigje deputetes socialiste Bufi që mund ti lexoni në foton më poshtë .

alb365.com10408065_1542886722636137_5730982077426455490_n

10931477_1542886752636134_96773580305480918_n

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Militantët e Rilindjes të papunë, administrata mbushet me kushërinj dhe dashnore ministrash, ja emërimet nepotike

Tiranë - Sëmundja e emërimeve...

Close