|E hënë, Shkurt 19, 2018

Derdhet ne bronx Kujtim Majaci . 

kujtim majaci

kujtim majaci

    Fier – Në 5 vjetorin e vdekjes së ish futbollistit të njohur fierak Kujtim Majaci , familjarë, qytetarë, përfaqsues institucionesh nga Fieri e qarku si dhe presidenti I FSHF-së Armando Duka u ndodhën në Fier për inagurimin e shtatores  së Kujtim Majacit.

Shokë të Kujtimit , miq që e kanë njohur nga afër, kanë jetuar, kanë punuar me të kanë folur për të pranishmit.

Pas zbulimit të shtatores së Kujtim Majacit nga Armando Duka dhe  djali I Kuntim Majacit të pranishmit shkuan në  sallën e tatrit “Bylis”  ku  vijoj aktiviteti  duke pasur kumtesa rrethë figurës së Majacit si dhe është shfaqur një dokumentar rrethë jetës e veprës së tij në futbollin fierak.

Majaci është dekoruar edhe nga Presidenti I Republikës Bujar Nishani.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Operacioni “Fuel thieves “ arreston grabitësin e karburanteve

Lushnje - Finalizohet me sukses operacioni...

Close