|E hënë, Korrik 24, 2017

Dëshmimtari okular – Noizy rrahu Cozmanin, ja kush e nisi sherrin 

Dëshmitari që nuk preferoi të identifikohet, ka rrëfyer se ishte fare pranë tavolinës ku ishte ulur Noizy. “Ai po pinte kafe në resorantin e hotelit, kur aty erdhi Skivi bashkë me një djalë dhe më një femër tjetër. Posa ka ardhë Skivi kanë nisur sharjet mes tyre”, ka treguar dëshmitari.

Më pas sic tregon ai, Skivi ka thirrur në telefon “banden” e tij të cilat kanë ardhë me një veturë.

“Në atë moment ka nisë një hallakamë. Noizy, është afruar afër veturës ku ishte Cozmani dhe një fjalosje e sipër e ka goditur fort me boks në fytyrë shoferin që e kishte emrin Albert. E më pas me të njejtën forcë e ka goditur edhe Cozmanin’,vazhon rrëfimin dëshmitari.“Në atë rast janë dëgjuar dy tre të shtëna në fillim kurse më pas edhe disa tjera ku janë lënduar dy persona”, tregon dëshmitari i tmerruar me atë që kishte parë me sy.

Policia sipas tij ka arritur menjëherë në vendin e ngjarjes por është dashur edhe ndihma e njësisë speciale për të arrestuar të përfshirët në këtë sulm me armë.Magazina.al

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Festohet festa e “Pazari I Roskovecit” (fotot) https://t.co/vMBfiEUfEw via @wwwalb365com
11,311 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
500 mijë euro u sekuestrohen 2 suedezëve në Tiranë

Tiranë - Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar sekuestrimin e 500 mijë eurove ndaj dy shtetasve suedezë, të cilëve u duhet...

Close