|E martë, Maj 23, 2017

Dëshmimtari okular – Noizy rrahu Cozmanin, ja kush e nisi sherrin 

Dëshmitari që nuk preferoi të identifikohet, ka rrëfyer se ishte fare pranë tavolinës ku ishte ulur Noizy. “Ai po pinte kafe në resorantin e hotelit, kur aty erdhi Skivi bashkë me një djalë dhe më një femër tjetër. Posa ka ardhë Skivi kanë nisur sharjet mes tyre”, ka treguar dëshmitari.

Më pas sic tregon ai, Skivi ka thirrur në telefon “banden” e tij të cilat kanë ardhë me një veturë.

“Në atë moment ka nisë një hallakamë. Noizy, është afruar afër veturës ku ishte Cozmani dhe një fjalosje e sipër e ka goditur fort me boks në fytyrë shoferin që e kishte emrin Albert. E më pas me të njejtën forcë e ka goditur edhe Cozmanin’,vazhon rrëfimin dëshmitari.“Në atë rast janë dëgjuar dy tre të shtëna në fillim kurse më pas edhe disa tjera ku janë lënduar dy persona”, tregon dëshmitari i tmerruar me atë që kishte parë me sy.

Policia sipas tij ka arritur menjëherë në vendin e ngjarjes por është dashur edhe ndihma e njësisë speciale për të arrestuar të përfshirët në këtë sulm me armë.Magazina.al

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Detyrim paraqitje për baban që u denancua për dhunë nga i biri https://t.co/U6qwyRNKLf https://t.co/65rnz6BGpS
11,451 people follow ALB365
Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie Twitter Pic INBUEX Twitter Pic DPtw09
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Nuk keni diplomë? Ja si mund të punësoheni jashtë shtetit

Globalizimi dhe digjitalizimi i punës imponon kërkesën për personel më të kualifikuar dhe kjo e vështirëson qasjen e migrantëve në...

Close