|E premte, Dhjetor 15, 2017

Deti në Himarë mbush rrugët me rërë . (fotot) 

156873Vlorë – Dallgët e fuqishme të detit kanë bërë që trotuaret e Himarës të mbulohen nga rëra.

Mëngjesin e sotëm Himara është zgjuar me këto pamje ku duket se gjatë natës deti ka arritur deri në rrugët e qytetit dhe kjo tregohet qartë nga gjurmët që ka lënë pas ku të gjitha rrugët i ka mbuluar rëra.

 

 

 

156871 156872_1 156873 156874 156875 156876

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vdes George Michael, 5 gjëra që duhet të dini për të

Këngëtari 53-vjeçar, George Michael, i cili vdiq...

Close