|E premte, Prill 28, 2017

Dhëndrri merr nusen me helikopter e 2 hummer-a 

Momenti i marrjes së nuses duket se është një moment shumë i rëndësishëm për shqiptarët. Shpeshherë kemi parë që dhëndri zgjedh ta marrë nusen me helikopter, por një i ri hasjan ka menduar diçka pak më ndryshe.

Veç helikopterit, ai ka zgjedhur që të përdorë edhe dy limuzina “Hummer” në shërbim të ceremonisë së martesës së tij.

Familja Sefolli ju përshëndet nga Hasi, ja me çfarë e marrin nusen këtej nga Londra e dytë, me dy limuzina dhe një helikopter. Ju përshëndesim, flm nëse e postoni.

alb365/JOQ/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Denis Shtraza prangoset për rrëmbimin e vrasjen e Gazment Çollakut

Durrës - Një 33 vjeçar i dyshuar si anëtar i një grupi kriminal që operon në zonën e Lushnjës dhe të Tiranës...

Close