|E hënë, Korrik 24, 2017

Dhuna është e papranueshme 

Nga Petro Koçi – Cdo incident duhet te hetohet me profesionalizem dhe partite te heqin dore nga hetimet politike me konkluzione te parapergatitura.

Dhuna eshte e papranueshme!
Por mendoj se incidentet po ndodhin si me porosi per te justifikuar presionin politik mbi policine, ne manyre qe ajo te stepet dhe te mos hetoje krimin elektoral.
Rreziku i kesaj fushate eshte perdorimi i parase se vjedhur me korrupsion per te blere votat e qytetareve.
Policia duhet te perqendrohet te kjo figure kriminale per te mos lejuar kompromentimin e zgjedhjeve.
Prandaj ajo nuk duhet te trembet nga presioni i organizuar qe po ushtrohet mbi te.
Taktika e presionit mbi uniformat blu eshte mirefilli nje manover politike .
Hetimet mbi incidentet e ndodhura te zbardhen sa me shpejt.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Pushuesit kosovarë gjenë ‘belanë’ në Vlorë https://t.co/AvNwnPz9Rx https://t.co/LFzVxjYHmm
11,312 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Granatë makinës avokatit .

Tiranë - Një granatë është vendosur në makinën e avokatit Emiliano Lushi. Granata mësohet se është vendosur në gomën e makinës...

Close