|E premte, Qershor 23, 2017

Dhuna është e papranueshme 

Nga Petro Koçi – Cdo incident duhet te hetohet me profesionalizem dhe partite te heqin dore nga hetimet politike me konkluzione te parapergatitura.

Dhuna eshte e papranueshme!
Por mendoj se incidentet po ndodhin si me porosi per te justifikuar presionin politik mbi policine, ne manyre qe ajo te stepet dhe te mos hetoje krimin elektoral.
Rreziku i kesaj fushate eshte perdorimi i parase se vjedhur me korrupsion per te blere votat e qytetareve.
Policia duhet te perqendrohet te kjo figure kriminale per te mos lejuar kompromentimin e zgjedhjeve.
Prandaj ajo nuk duhet te trembet nga presioni i organizuar qe po ushtrohet mbi te.
Taktika e presionit mbi uniformat blu eshte mirefilli nje manover politike .
Hetimet mbi incidentet e ndodhura te zbardhen sa me shpejt.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rashica në pritje të ftesës nga De Biasi për Kombëtare

Sulmuesi shqiptar Milot Rashica, ka shënuar gol në fitoren e skuadrës së tij, Vitesses, që e mposhtën skuadrën e De...

Close