|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Dhunohet Noizy në mes të emisionit (fotot) 

Gjatë intervistës me Ermal Mamaqin dhe reperi Noizy një vajzë ka ardhur dhe e puthur reperin me zor në buzë.

Ajo është Ani Agushi një vajzë nga trupa e aktorëve të “Xing me Ermalin” dhe i ka rrëmbyer një puthje me zor dhe të papritur Noizyt pasi e lidhi me një litar si pjesë e skeçit. “Kush është i fortë tani? Me thuaj që jam Boss!” ,-tha ajo para se ta puthte.

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Skandal, tifozët e Vllaznisë godasin me sende të forta Presidentin e Tiranës.(video)

     Shkodër - Presidenti...

Close