|E enjte, Maj 24, 2018

Dhunohet Noizy në mes të emisionit (fotot) 

Gjatë intervistës me Ermal Mamaqin dhe reperi Noizy një vajzë ka ardhur dhe e puthur reperin me zor në buzë.

Ajo është Ani Agushi një vajzë nga trupa e aktorëve të “Xing me Ermalin” dhe i ka rrëmbyer një puthje me zor dhe të papritur Noizyt pasi e lidhi me një litar si pjesë e skeçit. “Kush është i fortë tani? Me thuaj që jam Boss!” ,-tha ajo para se ta puthte.

alb365

Add a Comment

Close
Read more:
Elvana Gjata pozon topless

Më seksi se kurrë këngëtarja...

Close