|E hënë, Korrik 24, 2017

Dhuratë në dasëm biletë të llotosportit 

Kosovë – Se Kosova është vend i vakive e dëshmon edhe gjesti i dy te rinjve nga Kosova

Këta kanë vendosur që në vend të dhuratës për dasmë, mikut të tyre t’i dërgojnë një tiketë të bastores.

Nëse dhëndri është fatlum, ka mundësi që të jetë fitues i 71 mijë eurove, shkruan Express.

“Unë dhe Dardani i urojmë martesën shokut tonë të ngushtë Fulit, dhe njëherit i urojmë shumë fat”, shkruan Naim Shabani në Facebook, i cili bashkë me Dardan Qerimin e kanë luajtur këtë bastore për Fulin.

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja pse shtoni peshë mbi 20 vjeç

Ndiheni sikur shtoni 4 kg sa herë hani një biskotë, ndërsa shoku juaj han 12 pa shtuar as edhe një...

Close