|E martë, Shkurt 21, 2017

Digitalb sjell “Një dopio histori” (video) 

Shpesh herë keni dëgjuar ose lexuar që diçka bëhet për herë të parë në televizionet shqiptare.

Edhe më shpesh akoma jeni zhgënjyer përballë një realiteti të përsëritur i cili nuk ka arritur t’i qëndrojë premisave.

Kësaj radhe Jo!

Lexoni me vëmendje…

Për herë të parë, po të parë fare, personazhet më të njohura publike do të ulen në një tavolinë, me një ose më shumë gota përpara dhe do t’ju tregojnë historinë e Shqipërisë!

Digitalb ju sjell fenomenin televiziv të vitit.

T | HD nga data 30 nëntor, “Një dopio histori”, 16 të ftuar, në 16 emisione, me shumë alkool përpara, ju rrëfejnë historinë e vërtetë të Shqipërisë!

Përse të vërtetën? Sepse alkooli nuk të lejon asnjëherë të gënjesh.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjermania kërkon që “rasti” Haradinaj të përmbyllet shpejt https://t.co/xPmsKrCpNU https://t.co/XBEEpCIvwi
504 people follow ALB365
Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Valbona Selimllari – Robert Aliaj , sherr në “Dance With Me”

Një debat mes anëtarit të jurisë Robert Aliajt dhe konkurrentes Viola Spiro është bërë shkak i një konflikti të ashpër...

Close