|E shtunë, Janar 20, 2018

Digjet skafi në Himarë (video) 

Vlorë – Edhe pse një ditë disi e vrenjtur dhe jo shumë e favorshme për të bërë plazh, kjo e sotmja nuk i ka ndaluar pushuesit të dalin në buzë të detit e të shijojnë freskinë që ai iu ofron. E imagjinoni se çfarë bëhet kur flitet për të bërë plazh në jug të vendit, e më saktësisht në Potam të Himarës.

Mirëpo, surprizat nuk iu ndahen pushuesve shqiptarë me sa duket. Ndërsa kanë qenë duke pushuar të qetë, rreth mesditës së sotme një skaf ka marrë flakë në mes të detit. Tymi i zi që është krijuar si pasojë e djegies është ngritur lartë në qiell, ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur apo të dëmtuar.

 

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja çdo të thotë gërma M në pëllëmbën e dorës

E keni këtë shkronjë në...

Close