|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Dinamo Zagreb – Juventus, dajak mes tifozave (video) 

Nuk ka shkuar gjithçka mirë para ndeshjes mes Dinamo Zagrebit dhe Juventusit. Tifozët e të dy skuadrave janë rrahur në një park të qytetit. Huliganët janë shpërndarë pas intervenimit të policisë, e cila e ka përdorur edhe gazin lotsjellës.

alb365/Express/

 

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sokol Kushta – Futbollistët kosovarë na shfrytëzuan, ti falenderojmë

Sokol Kushta, ish lojtari i Flamurtarit, Partizanit dhe ekipit kombëtar mendon se disa lojtarë nga Kosova e kanë shfrytëzuar për qëllime të ndryshme aktivizimin te Shqipëria Ish sulmuesi i Kombëtares...

Close