|Friday, October 21, 2016
  • NA NDIQ NË

Dinamo Zagreb – Juventus, dajak mes tifozave (video) 

untitled_1475127239-3804676

Nuk ka shkuar gjithçka mirë para ndeshjes mes Dinamo Zagrebit dhe Juventusit. Tifozët e të dy skuadrave janë rrahur në një park të qytetit. Huliganët janë shpërndarë pas intervenimit të policisë, e cila e ka përdorur edhe gazin lotsjellës.

alb365/Express/

 

Add a Comment

%d bloggers like this: