|E hënë, Shkurt 27, 2017

A e dini që lopët jan të mençura?! 

Gjithçka varet nga mënyra si njerëzit i trajtojnë. Por, aftësia e tyre mund t’i tejkalojë kufijtë e pritjes sonë.

Pikërisht për këtë arsye, ato mund të jenë edhe të rrezikshme, shkruan lajmi.net

Krejt e kundërta e asaj që jemi mësuar të shohim tek një lopë e zakonshme që mbahet në stallë, këto lopë që do të shihni janë engjëj dhe djaj. Madje shndërrohen edhe në lopë garash, siç janë kuajt. S’është gjë tjetër veçse mënyra si njerëzit i trajnojnë.

Të mësojmë së bashku se çfarë janë në gjendje të bëjnë dhe sa larg arrin inteligjenca e tyre.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Nisma e re e PD, propozo deputetin tënd

Partia Demokratike kërkon online propozime për kandidatët për deputëtë. Këtë të shtunë zyra e shtypit ka publikuar kërkesën elektronike për...

Close