|E enjte, Qershor 22, 2017

Diplomat fallco, policia shoqeron te tjere persona. 

policia-arrestimet    Fier – Te tjere persona jane zbuluar se disponojne diploma te shkolles se mesme  fallco. Lista sa vjene e shtohet ne drejtori te policise se qarkut Fier , emra te cilet tashme jane bere publik edhe per median dhe qe jane persona nen hetim ne gjendje te lire. Drejtoria e policise se qarkut Fier pohon zyrtarishte se në datë 03.06.2014, nga Sektori për Krimin Ekonomik Financiar në Drejtorinë e Policisë Qarkut Fier filloi procedimi penal në gjendje të lirë për veprën penale “Fallsifikim i dokumentave shkollore” parshikuar nga neni 187 i Kodit Penal, për shtetasit:

A.M, vjec 32, banuese në Diber.
B.B, vjec 33, banuese në Tirane.
B.D, vjec 34, banues në Fier.
J.S, vjec 32, banues në Fier.
E.Ç, vjec 32, banuese në Fier.
R.Ç, vjec 32, banuese në Fier.

Këta shtetas dyshohen se kanë fallsifikuar deftesen e shkolles së mesme,të cilen e ka mare ne shkollen e mesme “Adem Vrapi” Rroskovec Fier. Materialet proceduriale do ti kalojnë Prokurorisë së rrethit Gjygjesor Fier per veprime të mëtejshme.

alb365.com/policia.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 49 vjeçarit, rrahu e do qëllonte me thikë gruan në sy të fëmijëve.

   Fier - Policia Fier ka vënë në pranga 49 vjeçarin Robert Mahmutaj banues në lagjen “29 Nëntori” në Fier....

Close