|E hënë, Shkurt 27, 2017

Ditë protestash në Fier (foto e video) 

Fier – Ne oret e para te mengjesit banore te Semanit protestojne kunder TAPI pasi ruget jane prishur dhe kjo kompani nuk po kujdeset per mirmbajtjen e tyre.

150 punonjes te UPNf Fer ne proteste per tre muaj rroga te pa marra Ata thone se do pershkallzojne protestat e qeveria te nderhyje te zgjidh situaten

Banoret e Mbrostarit ne proteste ne diten e dyte kunder ndertimit impiantit te  perpunimit  plehrave. Sot banoreve te Mbrostarit u jan bashkuar efhe qytetar tjer nga zonat perreth

Kane bllokur edhe aksin fier tirane ne mbrostar. Rreth 200 banore te zones. NjeZeri i kane thene stop plehravve ne kete zone. Te vendosur te vazhdojne protestat. Thirrje pushtetiy vendor dhe qeverise te mos e ndertoj impiatin. Nuk do ta lejojne. Kercenojne se do te heqin femijet nga shkolla

Sipas banoreve plehrat do te sjellin semundje e kancer ne te gjithe kete zone madje sipas tyre kercenojne te gjithe qytetin e fierit

Te vendosur per te mos pranuar asnje nga variantet per ndertimin e impiantit nebrostar

 

img_0739 img_0740 img_0737

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja ngjyrat e vjeshtës për biondet

Bionde natyrale zakonisht janë femrat me ten të shndritshëm, andaj u përshtaten tonet kontraste si p.sh. ngjyrat e zjarrta, dominuese...

Close