|E diel, Shkurt 25, 2018

Djali i Arkanit: Babai im është gjallë. 

3208-1Fier – Djali i Arkanit, njërit ndër kriminelët më të mëdhenj të luftës, pas ahengut të ditëlindjes së tij, ka lëshuar një deklaratë bombë para mysafirëve.

Ai ka thënë se babait i tij është gjallë, shëndosh e mire, njoftojnë mediat serbe.

Edhe pse ishte e ndaluar, kjo deklaratë është filmuar nga të ftuarit dhe u është dërguar medieve.

Dyshohet që kjo të jetë edhe arsyeja pse Ceca, bashkëshortja e Arkanit, ende nuk është martuar dhe shihet shpesh në shoqëri të shokëve të Arkanit, pohojnë mediat serbe.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama – Basha/ Tre orë bisedime me rezultat zero

Kryeministri Edi Rama dhe kreu...

Close