|E shtunë, Prill 29, 2017

Djali telendis patrullën e policisë, erdhët nga dhitë e vendosni gjoba në pedonale (video) 

Fier – Një qytetar është revoltuar keq me policët që po vëzhgonin shkeljet në pedonalen e qytetit të Fierit.

Qytetari ka vënë re se policët u kanë vënë gjobë vetëm disa prej automjeteve që kishin ndaluar në vendin e gabuar.

“Policët e Fierit që i vendosin gjobat me mik”, shkruan raportuesi teksa nis videon në redaksinë e Jeta Osh Qef.

“O polic, po ktij pse s’ja vini gjobën? Pse nuk ja vini gjobën ktij? O djali, o policiii, o hajde ktu vë gjobën eee. Hajdeni o t’fortë, hajde vini gjobën. O polic…”, kështu u drejtohet qytetari i revoltuar policëve.

Por, njëri nga policët fillimisht ka thënë “hajt se flasim”, më pas qytetari i ndjek, ndësa ata e injorojnë deri në një moment kur njëri nga ta thotë: “Ik o çun, ke zyrën atje. Shko ankohu”. Më poshtë videoja e plotë ku duket qartë revoltimi i qytetarit që u kërkon llogari policëve:

 

alb365/jetaoshqef

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Lista e PDIU në 12 qarqe https://t.co/EewK9td4nu https://t.co/G3phtgVea4
11,488 people follow ALB365
Twitter Pic Joseph_I Twitter Pic ana_rdz9 Twitter Pic namethat Twitter Pic misslege Twitter Pic felrncs Twitter Pic Chriscur Twitter Pic Dodis09 Twitter Pic alexfull Twitter Pic daredevi Twitter Pic sammy42r Twitter Pic Princeto Twitter Pic Carinibi Twitter Pic YuukiRus Twitter Pic jsnugs50 Twitter Pic markin_m Twitter Pic edbiocel Twitter Pic Alex_Bub Twitter Pic natali3b Twitter Pic tburt559 Twitter Pic ollita03
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Qeveria, tender miliona dollarësh për 29 makina Porch

Tiranë - Në kulmin e krizës dhe në kohën kur buxheti është shkurtuar për shkak se financat  nuk arrijnë dot...

Close