|E diel, Janar 22, 2017

Djem – Kujdes kur prorzoni një vajzë, mos vjen e ju rreh me ‘shoqërinë’ (video) 

Elbasan – Një sherr mes adoleshentëve ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Siç duket në video, tre vajza dhe dy djem kanë ushtruar dhunë ndaj një të riu, të cilin e kanë thirrur për tu “sqaruar”.

Nuk dihet shkaku që ka çuar në përdorimin e dhunës së këtyre të rinjve ndaj djalit, por duket se gjithçka ka qenë e planifikuar. Fillimisht flet njëra nga vajzat, e cila shprehet se quhet Megi, ndërsa më pas të dyja fillojnë t’i gjuajnë me shqelma, ndërsa vazhdimisht përdorin fjalë banale. Menjëherë vajzave iu bashkohen edhe dy djemtë dhe më pas afrohet edhe një vajzë, e cila e godet djalin me një shkop.

E gjithë skena e dhunës është filmuar nga një tjetër vajzë e cila vazhdimisht dëgjohet teksa qesh, ndërsa pas grushteve e shqelmave shihet personi i dhunuar që arrin të largohet me vrap.

Një dhunë që nuk mund të justifikohet para asnjë lloj arsyeje, por shpresojmë që policia të marrë masa dhe raste të tilla të mos përsëriten.

alb365/jetaoshqef

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia kufitare kap skaf 8 m të gjat me 2 italianë https://t.co/fzO4nfhDjr https://t.co/6XwK8GWdAo
501 people follow ALB365
Twitter Pic dessie_m Twitter Pic kencaill Twitter Pic davejone Twitter Pic kathryn_ Twitter Pic MJohnson Twitter Pic VirtuaIM Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kledi_g Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom Twitter Pic MurrayNe Twitter Pic UomoSupe Twitter Pic ardit_gj Twitter Pic misini_b Twitter Pic koinosap Twitter Pic Sokol905 Twitter Pic idamyrta Twitter Pic Hoxhalli Twitter Pic PetritCe
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vrasja me plumb në kokë identifikohet autori.

Elbasan - Disa orë pasi ekzekutoi me plumb në kokë një të ri në Elbasan, identifikohet nga policia autori. Burime nga blutë e Elbasanit bënë me dije se autori i...

Close