|E enjte, Qershor 29, 2017

Do me shume sex ? Mba televizor ne dhomen e gjumit. 

cifteee-610x343    Nëse keni dëshirë të bëni a më shumë seks, padyshim që ka dhe një zgjidhje, televizori në dhomën e gjumit. Duke pasur televizor në dhomën e gjumit mund të nxisni jetën tuaj seksuale.

Sipas studimeve, mësohet se të gjithë çiftet që kanë një televizor në dhomën e gjumit, mesatarisht bëjnë dy herë më shumë seks, sesa ata që nuk e kanë një të tillë. Studimi është kryer nga britanikët.

Anketa- Pjesëmarrësit në hulumtim janë pyetur nëse ata kishin televizor në dhomën e gjumit dhe sa herë në javë kanë kryer marrëdhënie seksuale me partnerin tuaj. Gjetjet treguan se ata që kishin tv, kishin kryer seks mesatarisht dy herë në javë.

Më tej këta çifte konstatuan se televizori në dhomën i nxiste ata për një raport më të shpeshtë seksual, dhe rreth 67 e tyre e mbështetën këtë parim.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shfaqja definitive, veshjet e grave 2016

Tërheqja e blerësit kyç nga gjithë Mbretëria e Bashkuar dhe Irlanda, nga të pavarur deri në dyqane të lartë të...

Close