|E premte, Korrik 21, 2017

Dogjën makinën me hashash, kërkohen nga policia. 

makina-ne-flake-okk     Fier – Më datë 17.06.2014, filloi procedimi penal dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autoreve, pasi rreth ores 00.30 në aksin rrugor Levan-Tepelenë në fshatin Selisht Fier është konstatuar duke u djegur mjeti Ford fokus pa targa. Nga kqyrja e vendit te ngjarjes rezultoi se në brendësi të bagazhit dhe poshtë mjetit kishte material bimor I dyshuar si lendë narkotike Canabis-Sativa.Në cilesine e proves materiale u sekuestrua 2.329 gram lëndë narkotike dhe mjeti I djegur. Materialet do i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësorë Fier, për veprën penale “Prodhim dhe shitje e narkotikeve”, parashikuar nga neni 283 i Kodit Penal.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
21 imazhe që nuk i keni parë ndonjëherë (fotot)

​Bota është përplot me kuriozitete të cilat presin që ne t’i eksplorojmë – dhe nganjëherë gjërat të cilat duken të...

Close