|E premte, Dhjetor 15, 2017

Doktorin e “mbysin” femrat për datëlindje . 

doktoriiiiTiranë – Doktori i Fiks Fare ka festuar mbrëmjen e së premtes ditëlindjen e tij të 41-të. Në fakt,surpriza e festës ishte përgatitur nga stafi i emisionit, ku prej kohësh Gent Pjetri rrethohet vetëm nga femrat, prezantueset dhe velinat.

E njëjta skenë duket se e ka shoqëruar edhe gjatë ditëlindjes, rrethuar nga bashkëprezantueset dhe mikeshat Albana Osmani dhe Fiori Dardha. Gjithashtu në darken surprizë nuk munguan velinat dhe ish-bukuroshet e viteve të shkuara, që kanë kërcyer në Fiks Fare.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rekordi i Ronaldos, në 400 ndeshje ka shënuar 411 gola

Cristiano Ronaldo pa dyshim është një nga...

Close