|E enjte, Qershor 29, 2017

Doni shtëpi luksoze, merrni një kontenier 1 500 euro. ( shikoni fotot ) 

    Një shtëpi luksoze nuk do të thotë se nga duhet të jetë me madhësi mijë metra katror, me dhoma masive dhe WC të shkëlqyer.

Merrni këto shtëpi, për shembull, për të filluar ndërtimin e një nga këto, për të gjitha ju duhet 1500 euro.
Çfarë bëni atëherë kur kjo është një zgjedhje personale, por ju mund të merrni disa ide më shumë të mirë të krijimet e tyre më poshtë.
Disa njerëz gjetën një mënyrë për ta kthyer këtë “dhomë” rudimentare me mure metalike, në shtëpitë më bujare që të lënë përshtypje.

contenedores

0ffb2d586bda562eca95ba2fa764c258 contenedor-Boucher-Grygier contenedor-esperanza timthumb

alb365.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pizza kanabis të vjen në studio për 5 mijë lek

Kanabisi është kthyer në një argument të ditës në Shqipëri. Dhe mesa duket fakti se për kanabisin flet media dhe...

Close