|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Donjeta Kosumi, ja pse e mori emrin ‘Kallashi’ 

Ajo është një femër jo dosido, një vajzë me karakter interesant e të pa mposhtur, ani pse është valltare

Kallashi shpesh ka qenë pjesë e skandaleve, një pjesë prej të cilave edhe janë publikuar.

“Kosovarja” e zbuloj për herë të parë historinë e vajzës me nofkën më të veçantë, ende të pa njohur, e cila më pas u bë e pa injorueshme, mediale, kjo që është sot.

A e keni ditur që për Donjeta Kosumin vërtet është luftuar me kallashnikov? Ata që fituan në “betejë”, e fituan edhe bukuroshen që sot shkrep kaq fortë.

Së fundi u shkrua se doli Kallashi numër dy, ama historinë e Donjetës se ka kush, veç ajo, andaj ajo është origjinalja, e të tjerat…

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja procedurat e pajisjes me armë .

Tiranë - Përcaktohen procedurat për vlerësimin e kërcënimit të rrezikut për jetën dhe pajisjen me autorizim të posaçëm për mbajtje arme.  Vendimi është miratuar në mbledhjen e Qeverisë. Në bazë...

Close