|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Dritë misterioze në qiellin e Hungarisë (video) 

Hungari – Martin Szoter nga Budapesti i Hungarisë, ka zënë një moment kur qielli u ndriçua nga një dritë misterioze, kur moti ishte me stuhi dhe vetëtima.

Këtë fenomen e kishin parë edhe shumë banorë të kryeqytetit, duke ngritur spekulime se ka të bëjë me jashtëtokësorë

“Nuk ka dyshim se është një aktivitet, i ndikuar nga ndonjë planet tjetër. Drita verbuese kishte ngjyrë, që nuk është parë ndonjëherë në botë”, ka shkruar Szoter lidhur me rastin.
Hulumtuesit e fenomeneve natyrore, nuk kanë bërë të ditur se për çfarë bëhet fjalë, ndërsa po vazhdojnë ta studiojnë në detaje.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Manjani: Qëndrimi i MD jo politik, por i ekspertëve

Tiranë - Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka paralajmëruar punonjësit e Hipotekës në Lezhë se do të mbajnë përgjegjësi ligjore...

Close