|E martë, Qershor 27, 2017

Dua Lipa vlerësohet nga Coldplay. 

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka marrë vlerësime për albumin e saj të ri nga grupi i njohur, Coldplay.

Vokalisti i grupit, Chris Martin ka publikuar një foto në rrjetin social, Instagram ku flet për 21-vjecaren.

“Faleminderit për të gjithë ata që ishin në Munich, Lyon dhe Vienna. Ne jemi me fat që kemi audiencë kaq të mrekullueshme.

Kam qenë duke dëgjuar albumin e ri të Dua Lipa (ku realizuam së bashku këngën ‘homesick’) dhe mendoj se kënga Neë Rules është e përkryer.”

Ndërkohë, Dua nuk ka hezituar që ta publikojë këtë gjë në llogarinë e saj private ku e falenderon atë për vlerësimin e madh që i ka dhënë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
BE: Kemi besim te ambasadorja Vlahutin

Zëdhënësja e shefes për politikë të jashtme të BE-së, Federica Mogherini, ka reaguar kundër deklarimeve publike në lidhje me pretendimet...

Close