|E premte, Shkurt 23, 2018

Duka, Leci fantazon , se kam takuar asnjëherë . 

140282Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka reaguar përmes një deklarate për mediat pas akuzave nga mediat suedeze, referuar një interviste ku pretendohet se i është bërë kamera e fshehtë kosovarit që tashmë luan për Hajvalinë në Kosovë, Liridon Leci.

Duka, teksa i cilëson si shpifje të ulëta dhe halucinante  deklaron se do të vendosë në lëvizje përfaqësuesit ligjor për të vendosur para ligjit shpifësit. Gjithashtu kreu i qeverisë së futbollit shqiptar kërkon edhe mirëkuptimin e mediave shqiptare që lajme të tilla të mos publikohen pa pasur baza.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sulm terrorist, 5 të vdekur në xhami

Kanada - Të paktën pesë...

Close