|E hënë, Shkurt 19, 2018

Dukesha e Kembrixhit shkëlqen në pallton bardh e kuq 

Kate Middleton për momentin është në tur mbretëror në Norvegji dhe Suedi me burrin e saj princin William.

Dhe Dukesha e Kembrixhit, e cila pritet ta lindë fëmijën e tretë në prill të 2018’ës, ka shkëlqyer me dukjen e saj.

Në ditën e dytë, Kate, 36 vjeçe, është shfaqur në një pallto me ngjyra bardh e kuq.

Nën pallto ajo kishte veshur një fustan të bukur nga Alexander McQueen.

Ndër tjerash ajo kishte veshur dorëza, dhe kishte mbajtur një çantë dore të firmës ‘Chanel’. /Telegrafi/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dhunoi prindërit, arrestohet 41 vjeçari

Mallakastër - Ushtroi dhunë fizike e...

Close