|E hënë, Korrik 24, 2017

Dy aktorë në këkrim të eurove fallco. 

06-04@12-47-43-508-1   Fier – Aktorët Julia Ilirjani dhe regjisori Neritan Licaj nuk kanë lënë dyqan fotokopje pa shkuar në Fier si e si të bënin disa euro fallco që do ti përdornin për cfaqen e tyre të re që do të vënë në skenë pas disa ditësh në skenën e teatrit “Bylis”. Pas shumë përpjekjesh ata kanë mundur që të fotokopjojnë jo vetëm euro por edhe lekë shqiptare , por me një ndryshim vetëm nga njëra anë, pra ato do të përdoreshin për në cfaqe dhe jo diku tjetër.
Cfaqja eshte komedi dhe titullohet “Harroje dashurinë” dhe mban për autor e regjisor Erjon Kame. Ajo do te ngreje siparin diten e shtune , date 7 qershor ora 19 . Vec dy aktorëve të njohur nga Tirana Julia Ilirjani dhe Neritan Licaj luajnë edhe fierakët Astrit Hasani dhe Fatmir Xhelili.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Turizmi në Shqipëri – Këtu ndihesh i vjedhur…

Nga DRINI ZEQO – Sapo kaluam mesin e korrikut, praktikisht gjysmën e verës e kemi lenë pas. Sezoni nisi pak më...

Close