|E diel, Tetor 22, 2017

Dy gjimnaziste në Prrenjas kapen prej flokësh për një të dashur (foto) 

Dy vajza të shkollës “Arif Kuka” kanë dhënë show në publik, pasi janë zënë me njëra tjetrën për flokësh në qytetin e Përrenjasit.

Siç raporton infoelbasani, vajzat janë zënë për shkak të një djali. Për fat të keq ato të dyja ndanin të njëjtin të dashur pa e ditur dhe kjo ka çuar në dhunë fizike dhe sharje përpara oborrit të shkollës.

Gjëja që të bën më shumë përshtypje është se ndërkohë që vajzat sulmonin pa mëshirë njëra-tjetrën, askush nga nxënësit e tjerë nuk ndërhynte për t’i ndarë, ata thjesht shijonin shfaqjen e ofruar.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja kofshët më seksi që keni parë (fotot)

Ajo është e njohur në rrjetet sociale për kërcimet e saj seksi. Por mbi të gjitha, njerëzit befasohen nga kofshët...

Close