|E enjte, Qershor 22, 2017

Dy ne pranga dhe një nën hetim të lirë në 24 orë. 

arrestim - policia e kosoves - ilustrim2-1381046392    Fier – Nga strukturat e Drejtorisë së Policisë Qarkut arrestohen/ndalohen 3 shtetas dhe procedohen 1 në gjendje të lirë për vepra penale të ndryshme
Më datë 14.06.2014, nga Komisariati I Policisë Fier u arrestua në flagrancë i shtetasi Blerim Hatija, vjec 31, banues në Kallm i Madh Fier.Arrestimi I tij u bë për veprat penale ‘Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Drejtimi i mjetit pa leje drejtimi”, parashikuar nga nenet 290 e 291 të Kodit Penal, sepse më datë 14.06.2014, rreth orës 19.30, në autostradën Fier-Lushnjen në afsi të fshatit Vajkan Fier, duke drejtuar mjetin e tij motoçikletë tip “LONÇIN”, pa targa, i pa pajisur me leje drejtimi, i ka prerë rrugën dhe është përplasur me mjetin autoveturë tip “VOLSVAGEN”.Si pasojë e përplasjes ka mbetur i dëmtuar vetë drejtuesi i motocikletës dhe bashkëshortja e tij të cilët u dërguan në Spitalin Fier, ku po marrin ndihmën mjekësore jashtë rrezikut për jetën.Materialet proceduriale do ti dërgohen Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Fier, për veprime të mëtejshme.

Më datën 14.06.2014, nga Komisariati I Policisë Fier u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Bajram Hysaj, vjec 54 banues në Fier.Arrestimi në flagrancë për këtë shtetas u bë sepse më datë 14.06.2014, rreth orës 09.15, është kapur ne flagrancë duke udhëtuar me mjetin e tij motorçikletë tip “Linfan”, me targa FR758B dhe i pa paisur me leje drejtimi përkatëse. Materialet proceduriale do ti dërgohen Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier, për veprën penale të “Drejtim i automjeteve në mënyrë të parregullt”, parashikuar nga neni 291 i K.Penal.

Më datë 14.06.2014, filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasen E.V., vjec 23, banuese në Mbrostar Fier, punonjëse në një fabrikë lëkure.Procedimi filloi për veprën penale “Shkelje e rregullave të mbrojtjes në punë”, parashikuar nga neni 289 i Kodit Penal, sepse më datë 14.06.2014, rreth orës 15.30, në vendin e punës ka përdorur një petrogaz për djegjen e spangove të këpucëve, ku për pasojë ka plasur bombola e gazit dhe kjo shtetase ka pësuar djegje të lehta të këmbëve dhe durarve. Materialet proceduriale do ti dërgohen Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Fier, për veprime të mëtejshme.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Femra, ja 5 gjërat që duhet të dini për spermën

Semeni, i njohur si spermë, e ndonjëherë si qumësht i trashë, është po aq misterioze sa materia e zezë. Keni...

Close