|E premte, Dhjetor 15, 2017

Dy shqiptarët titullarë te Lazio . 

LORIK-700x420Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe portieri Etrit Berisha, pas një peridhe të gjatë  rikthehen së bashku në formacionin bazë të Lazios në ndeshjen e sotme  kundër Napolit.

Kapiteni kuqezi ka pasur dhe vazhdon të ketë një paraqitje mjaftë të mirë në ndeshjet e fundit ndaj  dhe ka marrë sërisht  besimin e trajnerit të Lazios. Ndërsa gardiani Lacian, Berisha, do të hyjë si pasojë e mungesës së portierit të parë për shkak të kartonëve të shumtë të marrë në tre ndeshjet e fundit.Sot, Lazio e pret Napolin në shtëpi në kuadër të javës së 19-të të Serie A.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
10 këshilla për tretje natyrale

Tretja jo e mirë shkakton shpesh fryrje...

Close