|E shtunë, Shtator 23, 2017

Dy vajza shqiptare puthje lesbike dhe 100% nudo 

Armand Sallabanda, fotografi i njohur ka publikuar në profilin e tij një foto shumë pikante.

Në foto duken dy vajza nudo dhe duke i falur njëra tjetrës puthje lesbike.

Kjo është një foto e cila e kthen fotografin pas në kohë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kombëtarja – Gashi tmerron Xhakën (video)

Shkëlzen Gashi e ‘tmerruar’ mesfushorin Taulant Xhaka Futbollistët e Kombëtares shqiptare duket se po e kalojnë shumë mirë njëri me...

Close