|E shtunë, Janar 20, 2018

Dy vajza shqiptare puthje lesbike dhe 100% nudo 

Armand Sallabanda, fotografi i njohur ka publikuar në profilin e tij një foto shumë pikante.

Në foto duken dy vajza nudo dhe duke i falur njëra tjetrës puthje lesbike.

Kjo është një foto e cila e kthen fotografin pas në kohë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Institucionet Arsimore Flatrat e Dijes, vijojnë regjistrimet.

Vijojnë regjistrimet në Institucionet Arsimore...

Close